قیمت و هزینه سئو چگونه تعیین می شود؟


قیمت و هزینه سئو چگونه تعیین می شود؟

اگر از طریق کسب و کار آنلاینتان درآمد مورد نظر خود را به دست نمی‌آورید، زمان آن رسیده است که با یک شرکت سئو معتبر تماس بگیرید. چنین شرکتی با ارتقای سایت شما در گوگل به شما کمک می‌کند ترافیک و بازدید سایتتان را افزایش دهید، با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید و در نهایت کاربران موتورهای جستجو را تبدیل به مشتریان همیشگی و وفادار خود کنید. در حالی که تصور می‌شود استخدام شرکت seo بسیار هزینه‌بر است، آگاهی از نحوه قیمت‌گذاری این خدمات به شما کمک می‌کند بر اساس نیاز و بودجه خود برای بهره‌مندی از خدمات این افراد متخصص اقدام کنید. اما قیمت و هزینه بهینه کردن یک سایت چگونه تعیین می شود؟ به طور کلی قیمت و هزینه بهینه سازی سایت بر اساس عواملی نظیر میزان دشواری کلمات کلیدی، وضعیت فعلی سایت، خطاهای موجود در سایت و رتبه شرکت‌های رقیب در گوگل تعیین می‌شود. البته این فعالیت‌ها تنها بخشی از فعالیت‌های تخصصی هستند که توسط شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ و سئوکاران حرفه‌ای انجام می‌شود.

پونه مدیا شرکتی باسابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ است که تجربه بیش از 100 نمونه پروژه موفق سئو را در کارنامه خود دارد. این شرکت با فراهم کردن شرایط مختلف برای عقد قرارداد، این امکان را به شما می‌دهد که پروژه بهینه‌سازی سایت خود را با هزینه‌ای متناسب با بودجه خود شروع کنید. برای اطلاع از قیمت سئو و آشنایی با شرایط پرداخت این شرکت، به وسایت پونه مدیا مراجعه کنید و از راهنمایی مشاوران باتجربه آن استفاده کنید.

هزینه پروژه های سئو چگونه تعیین می شود؟

هزینه پروژه‌های سئو، علاوه بر تلاش‌های تخصصی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، تحت تأثیر نوع قرارداد نیز قرار می‌گیرد. اما پیش از اشاره به انواع قرارداد SEO در پونه مدیا دیگر عوامل تأثیرگذار بر هزینه تمام شده را مورد بررسی قرار می‌دهیم. به طور کلی، گوگل، برترین موتور جستجوی عصر حاضر، به دنبال جذب رضایت کاربران خود است. در نتیجه میزان ارتباط محتوای صفحات با چیزی که کاربر جستجو کرده، طراحی سایت، نحوه پیمایش کاربر، سازگاری سایت با گوشی‌های تلفن همراه و به طور کلی هر چیزی که در تجربه کاربر تأثیر می‌گذارد، جزء فعالیت‌های الزامی در این حوزه دسته بندی می‌شوند. علاوه بر موارد یاد شده، زمان نیز نقش مهمی در تعیین هزینه پروژه های seo ایفا می‌کند. به همین دلیل بسیاری از قراردادها بر اساس ساعت و ماه تعریف می‌شوند.

تعرفه پروژه سئو

یکی از سخت‌ترین کارها در بهینه سازی سایت تعیین هزینه و تعرفه پروژه سئو است. موارد زیر در تعیین تعرفه پروژه شما نقش دارند:

On-page seo: سئو داخلی فعالیت‌های تخصصی هستند که در داخل صفحات سایت انجام می‌شوند. تحقیق کلمات کلیدی و تولید محتوای کاربردی دست اول با تمرکز بر کلمات کلیدی مرتبط، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های on-page seo است.

Off-page seo: این فعالیت‌ها که با عنوان سئو خارجی شناخته می‌شوند شامل لینک سازی، انتشار رپورتاژ آگهی، حضور در شبکه‌های اجتماعی محبوب و همکاری با اینفلوئنسرهای مرتبط با کسب و کار مورد نظر می‌شود.

Technical seo: افزایش سرعت بارگذاری سایت و بهبود صفحات به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر در تلاش‌های سئو فنی دسته بندی می‌شوند. بررسی اسکیمای صفحات که نقش مؤثری در ایندکس شدن صفحات توسط ربات‌های گوگل دارد، رفع خطاهای فنی مانند URL های خراب، لینک‌های شکسته، ایجاد نقشه سایت و ایجاد فایل‌های robot.txt از مهم‌ترین فعالیت‌های technical seo هستند.

پونه مدیا با بررسی نیاز سایت شما، مطابق مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، قراردادهای مقرون به صرفه و پیشنهادی خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

محاسبه قیمت سئو به روش پونه مدیا

محاسبه قیمت سئو هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است. برای مثال، محاسبه قیمت بهینه سازی سایت به روش پونه مدیا را با هم بررسی می‌کنیم.

  • ساعتی: به طور کلی، دریافت مشاوره پونه مدیا بر اساس ساعت تعیین می‌شود. هزینه حدودی این مشاوره بین ۳۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان برای یک ساعت است. شما می‌توانید از مشاوره تخصصی پونه مدیا انتظار داشته باشید که به درک صحیحی از فعالیت‌های مورد نیاز برای ارتقای سایتتان برسید.
  • ماهانه: پونه مدیا با ارائه قراردادهای سه ماهه و طولانی‌تر سایت شما را بر اساس الگوریتم‌های گوگل ارتقا می‌دهد. بررسی کسب و کار، بررسی ترافیک فعلی سایت، تعداد کلمات کلیدی و طراحی استراتژی‌های کاربردی مواردی هستند که در این نوع قرارداد توسط تیم پونه مدیا دنبال می‌شوند. شما با این قرار می‌توانید از ما انتظار داشته باشید که سایتتان برای موتورهای جستجو بهینه شوند، رتبه سایتتان بهبود پیدا کند و در نهایت با افزایش بازدید درآمدتان نیز افزایش پیدا کند. هزینه بهینه سازی سایت به صورت ماهانه بین ۷ تا ۱۸ میلیون تومان در نوسان است.
  • کلمات کلیدی: این یکی از روش‌های قدیمی برای بهینه کردن سایت هاست که هنوز هم برای بعضی از کسب و کارها جواب می‌دهد. در این شیوه، سایت مشتری برای کلمات کلیدی خاصی سئو می‌شود تا با آن‌ها به صدر نتایج برتر گوگل بیاید. توجه داشته باشید که در این روش مسائل فنی و بسیاری از جنبه‌های داخلی و خارجی دیگر لحاظ نمی‌شوند و تمرکز، صرفاً بر بالا آمدن آن کلمات کلیدی در گوگل است.
  • پروژه‌ای: یکی از برترین قراردادهای پونه مدیا قراردادهای پروژه محور هستند. هدف اصلی این قرارداد بهینه سازی سایت، افزایش بازدید، بهبود رتبه، افزایش فروش و پایداری رتبه در مدت زمان معین است. شما می‌توانید از این قرارداد انتظار دستیابی به اهدافتان تا تاریخ مشخص شده در قرارداد را داشته باشید. هزینه بهینه سازی سایت به صورت پروژه‌ای بر اساس نوع کسب و کار و میزان رقابت تعیین می‌شود.

اگر قصد دارید با ارتقای سایت در نتایج SERP به مخاطبان هدفتان دست پیدا کنید و در نهایت با افزایش درآمد، کسب و کارتان را گسترش دهید، همین امروز با پونه مدیا تماس حاصل فرمایید.

 

آموزش

بهترین شرکت سئوپونه مدیاسئوقیمت سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *