مزایای دریافت خدمات طراحی و بهینه سازی سایت در زئوس


شرکت طراحی وب سایت زئوس با بیش از 21 سال سابقه درخشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ ( طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، عکاسی صنعتی، ثبت برند، طراحی برند بوک وطراحی لوگو، اوراق اداری و …) به لطف خدا و بهره گیری از نیروهای متخصص تبدیل به نامی معتبر در این حوزه در جنوب کشور گردیده است. چنانچه مایلید توضیحاتی اجمالی در مورد فعالیت های تخصصی این شرکت بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی وب سایت

در دنیای مدرن کنونی با پر رنگ شدن نقش اینترنت و کسب و کارهای آنلاین، وب سایت ها بخش مهمی از بازاریابی مشاغل را بعهده دارند. در طراحی سایت سبب می شود کسب و کار شما در محدوده وسیعتری از بازار رقابتی به مشتریان بیشتری معرفی شود. وکاربر بدون حضور و صرف هزینه از محصولات شما بازدید و گزینه مناسب را همزمان با مقایسه قیمت سایر رقبا انتخاب نمایند.

 

طراحی وب سایت شامل اقداماتی از جمله گرافیکی و برنامه نویسی است که در آن صفحات وب ساخته می شوند تا محتوا، خدمات و محصولات مورد نظر را به کاربران نمایش دهند. بطور خلاصه مراحل طراحی یک وب سایت عبارتند از:

1- ایجاد چارچوب اولیه و ساختار صفحات وب

2- طراحی گرافیکی: انتخاب رنگ‌ها، قلم‌ها و تصاویر، چیدمان و قالب اصلی وب سایت که شرکت زئوس این پروسه را همراه و همسو با سلیقه مشتریان پیش خواهد برد.

3- کدنویسی و برنامه نویسی: استفاده از زبانهای برنامه نویسی مانند: mvc HTML, CSS, JavaScript،که توسط متخصصان این رشته صورت می گیرد.

4- راه اندازی: پس از تکمیل طراحی و توسعه، سایت به صورت آنلاین قرار گرفته و در دسترس همه کاربران دنیای مجازی خواهد بود.

5- پشتیبانی وب سایت: جهت آموزش کار کردن و توسعه سایت و رفع ایرادات احتمالی می باشد که این خدمت پس از طراحی وب سایت برای شش ماه تا یکسال توسط شرکت زئوس بصورت رایگان انجام می گیرد و پس از آن نیز طبق توافق طرفین با اخذ هزینه اندک بصورت سالیانه تمدید می گردد.

هدف از طراحی یک وب سایت ایجاد تجربه کاربری مثبت همسو با اهداف و نیاز مشتریان و کمک به صاحبان مشاغل جهت برقراری ارتباط سریعتر و وسیعتر در بازار رقابتی است.شرکت طراحی وب زئوس با تجربه طولانی در این حوزه با مشاوره رایگان تاکنون توانسته است با طراحی بیش از 2000 وب سایت،در راستای نیاز مشتریان در بازار رقابتی همراه و همگام با صاحبان مشاغل گامی موفق در راستای توسعه کسب و کارهای اینترنتی بردارد.از دیگر خدمات مرکز تخصصی طراحی وب زئوس بهینه سازی وب سایت(سئو)به منظور دیده شدن سایت ها در بازار رقابتی و هنگاتم سرچ گوگل می باشد.در واقع سئو کلید موفقیت مهم برای وب سایت ها محسوب می شود.

سئو چیست؟

واژه سئو سایت مخفف Search Engine Optimization  است به معنی بهینه سازی موتر های جستجو،در واقع سئو فرآیندی است برای افزایش بازدید وب سایت ها و هدف اصلی آن این است که جایگاه بهتری را هنگام جستجوی گوگل برای وب سایتها کسب نماید و آنها را در رتبه بالاتری نسبت به سایر رقبا قرار دهد.
سئو موجب افزایش تجربه کاربری کاربران شده و از این طریق در بالاترین رده ی نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرد.

 

نکته مهم در سئو یک وب سایت مداومت در پیگیری آن و انتخاب کلمات کلیدی صحیح است که باعث کنار زدن رقبای شما می شود و بر خلاف تصورتان که این کار هزینه بر است می تواند دربلند مدت موجب بازگشت هزینه ها به شما گردد.

اهداف اشخاص از بهینه سازی وب سایتها (سئو ) می تواند متفاوت باشد اما اصلی ترین هدف برای افراد جذب ترافیک جهت زیاد کردن مخاطبان وب سایت است که نتیجتا سبب افزایش فروش و تثبیت جایگاه شما در بازار تجاری و بالطبع باعث تثبیت برند و جایگاه کسب و کارتان میان رقبا خواهد شد.

آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *