PBN چیست | بهترین استراتژی PBN برای سئو وب سایت

PBN چیست

مقدمه ای بر PBN

ممکن است تاکنون نام PBN را شنیده باشید. به طور کلی ، وقتی از تکنیک های سئو صحبت می کنیم ، همیشه با دو اصطلاح روبرو می شویم ، یکی سئو کلاه سیاه و دیگری سئو کلاه سفید.شرکت سئو کار تضمینی به شما کمک میکند تا pbn سایت خود را انجام دهید

سئو کلاه سفید مجموعه اقداماتی است که در آن از استراتژی و نکاتی که گوگل به ما نشان داده است استفاده می کنیم و همیشه سعی می کنیم برای کاربری که وارد صفحه ای از سایت ما می شود بهترین نتیجه ممکن را بدست آوریم تا رضایت وی را جلب کنیم.

در مقابل ، سئو کلاه سیاه سعی دارد با استفاده از مجموعه ای از تکنیک ها و اقدامات در سریعترین زمان ممکن ، سایتی را بدون توجه به رضایت کاربر ، در نتایج جستجوی گوگل قرار دهد که این امر با تعارض روبرو است. با الگوریتم های پیشنهادی گوگل.

PBN یکی از تکنیک های سئو کلاه سیاه است که می خواهیم در این قسمت از آموزش سئو به طور کامل بررسی کنیم و ببینیم استفاده از این روش برای بدست آوردن جایگاه در نتایج گوگل مفید است یا مضر؟ همچنین ، قبل از خواندن این مقاله ، پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به پیوند داخلی و خارجی را بخوانید ، زیرا پیش نیاز این بحث است.

PBN چیست

PBN چیست یا شبکه خصوصی وبلاگ به همه وبلاگ ها (نمونه های فارسی آن شامل بلاگفا ، بلاگ اسکای و غیره) و وب سایت هایی گفته می شود که قبلاً ایجاد شده اند و با گذشت زمان ، با تولید محتوا و سایر اقدامات ، از گوگل و سایر موتورهای جستجو اعتبار گرفته شده اند. و ما در حال حاضر از آن برای لینک دادن به سایت اصلی استفاده می کنیم.

الگوریتم های گوگل به گونه ای است که تأثیر پیوند خارجی با مقاله بسیار زیاد است. بنابراین ، با استفاده از این روش ، ما قصد داریم به طور مصنوعی اعتبار سایت یا صفحه خود را افزایش دهیم.

PBN مانند تمام تکنیک های موجود با به روزرسانی الگوریتم های گوگل از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی را تجربه کرده است. مانند گذشته ، از سایتها و وبلاگهایی استفاده می شد که فقط از اعتبار بالایی برخوردار بودند و ممکن است در سایت اصلی محتوایی نداشته باشند ، اما اکنون ، مطمئناً به وب سایتها و وبلاگهایی نیاز دارید که از این آثار استفاده می شود ، باید کاملاً مرتبط است.

نقش Pbn در سئو چیست

نقش Pbn در سئو چیست و چرا باید PBN داشته باشیم؟

سئوکاران عموماً وقت خود را صرف شناسایی سایتهای مرتبط و معتبر برای ایجاد لینک می کنند ، اما یکی از معایب این ممکن است سایتهایی باشد که برای دریافت بک لینک انتخاب می شوند. فعالیت آنها را کاهش دهید یا تمرکز محتوایی آنها را از موضوع سایت ما حذف کنید.

سایتهایی با موضوعات غیرمرتبط و هیچ استراتژی نیز ممکن است با منابع لینک سازی ما همکاری کنند و تعداد و تنوع لینکهای خروجی از آن سایت را افزایش دهند. علاوه بر این ، سایت های معتبر و ارزشمند برای درج لینک شما هزینه بالایی را دریافت می کنند.

با استفاده از PBN می توانید کنترل دقیق لینک سازی و منابع ایجاد لینک را داشته باشید. در نتیجه ، پیوندهایی که ایجاد می شوند هرگز مشکلی نخواهند داشت.

آموزش لینک سازی pbn و روش های آن

در حالت کلی دو روش برای این مدل لینک سازی وجود دارد که شامل:

  • استفاده از سایت ها و وبلاگ های شخصی: در این روش شما وبلاگ ها و وب سایت های شخصی خود را می سازید و سعی بر آن دارید که این وبلاگ ها و وب سایت در گوگل جایگاه به دست آورند. در این روش شما صاحب بک لینک های سایت خود هستید و هیچ محدودیتی برای کار ندارید. هر چند که در صورت استفاده نادرست، این موضوع زنگ خطری برای سایت شما است.
  •  استفاده ازسایت ها و وبلاگ های غیر شخصی: همان گونه که معلوم است شما در این روش، با پرداخت هزینه به وب سایت های دیگر از آن ها بک لینک دریافت می کنید که مانند روش شخصی، وقت گیر نیست اما محدودیت هایی را نیز در مقایسه با روش شخصی دارد.

آموزش لینک سازی pbn

اشتباهاتی که در PBN سازی نباید انجام دهید

برای مقابله با این موضوع گوگل نیز راهکارهایی دارد که با استفاده از آن ها PBN را شناسایی و جریمه می کند که به شرح زیر است.

دامنه ها همگی برای یک شخص باشد.

اگر تمام وب سایت هایی که به شما پیوند دارند دامنه ای به نام شما یا شخص ثالث دارند ، شناسایی آنها هرگز دشوار نیست. آن وقت است که الگوریتم های گوگل به شما مراجعه می کنند و شما را جریمه می کنند و مجازات گوگل می گیرید.

تمام سایت ها بر روی یک هاست مشغول فعالیت باشد.

شناسایی این موضوع نیز برای گوگل کار سختی نیست.

دامنه مورد استفاده با محتوای جدید مشغول فعالیت شود.

فرض کنید دامنه ای که موضوع یک ورزش است به یک باره کاربر خود را تغییر داده و بلافاصله شروع به لینک دادن به سایت شما می کند. گوگل نسبت به این موضوع حساس خواهد بود و شما را جریمه می کند.

استفاده از اطلاعات تماس و برندینگ یکسان در تمام دامنه ها.

یکی از رایج ترین موارد استفاده از PBN استفاده از اطلاعات تماس و مارک تجاری یکسان در همه این دامنه ها و سایتهایی است که گوگل به راحتی شناسایی می کند. یکی دیگر داشته باشید تا به دردسر نیفتید.

سایت های استفاده شده، به هیچ جایی جز سایت هدف لینک ندهند

بهتر است علاوه بر لینک به سایت اصلی خود ، به منابع معتبر دیگر در زمینه خود پیوند دهید تا گوگل نتواند این مسئله را شناسایی کند.

 

اشتباهاتی که در PBN سازی نباید انجام دهید

نتیجه گیری

استفاده از PBN برای بدست آوردن جایگاه در گوگل به اندازه کار در سایت اصلی خود پرهزینه و زمانبر است. بعلاوه ، هر ثانیه خطر مجازات شدن توسط گوگل را دارید و ممکن است تمام تلاش های شما به هدر رود.

به همین دلیل ، ما پیشنهاد می کنیم از تکنیک های پیشنهادی گوگل استفاده کنید که هم رضایت کاربران را جلب کند و هم خطر زیادی را تهدید نمی کند.

نظر شما چیه؟ آیا استفاده از این روش را موثر می دانید؟ حتما پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید. علاوه بر این ، اگر در سئو سایت خود سوال یا مشکلی دارید ، می توانید از خدمات سئو مانند مشاوره سئو ، سئو و. این را از سئو در اینجا دریافت کنید.

 

آموزش ها

PBN چیستآموزش لینک سازی pbn و روش های آناشتباهاتی که در PBN سازی نباید انجام دهیدبهترین استراتژی PBN برای سئو وب سایتچرا باید PBN داشته باشیمنقش Pbn در سئو چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *