مزرعه لینک چیست


مزرعه لینک چیست

مزرعه لینک گروهی وب سایت هایی است که به طور متقابل با یکدیگر مرتبط هستند. بیشتر مزارع سرور پیوندی به طور خودکار از طریق سرویس ها و برنامه هایی ساخته می شوند که شامل صدها وب سایت غیر مرتبط با یکدیگر هستند. مزرعه لینک سریعترین راه برای دریافت پیوندهای بالا هر روز است ، اما اکنون آنها به عنوان روش های هرزنامه در نظر گرفته می شوند ، و گوگل استفاده آنها را به شدت مجازات می کند. شرکت سئو تضمینی سایت کار مزرعه لینک را برای شما انجام میدهد.

مالکان سایت هایی که اقدام به انجام مزرعه لینک می کنند، سعی می کنند تا با دستکاری نتایج گوگل و حقه های معروف سئو کلاه سیاه، بتوانند برای خود بک لینک قانونی ایجاد کنند. در واقع، مزرعه لینک بیشتر در مورد تعداد وکمیت لینک های ورودی صحبت می کند و در واقع می توان گفت که هیچ ارتباطی با کیفیت نوع لینک ها ندارد. ممکن است که بعضی از لینک های این تکنیک حتی خودشان نیز قبلا توسط گوگل مورد جریمه قرار گرفته باشند

چرا نباید از مزرعه لینک استفاده کرد

چند سال پیش ، اگر یک وب سایت دارید ، می توانید به راحتی و بدون نگرانی در مورد تأثیر منفی این موضوع در وب سایت سئو ، می توانید لینک وب سایت خود را در این وب سایت ها ثبت کنید. اما امروز همه چیز تغییر کرده است. مزرعه لینک دیگر مانند گذشته نیست. در واقع ، استفاده از مزرعه لینک به شدت مجازات خواهد شد.

مزرعه لینک برای همه یک صفحه رایگان نامیده می شود و استفاده از این صفحه امروز باعث می شود که آنها نمایش نتایج موتور جستجو را متوقف کنند. در حقیقت ، استفاده بیش از حد از این فناوری نه تنها وب سایت را مجازات می کند ، بلکه باعث تخریب تصویر کاربر می شود.

گوگل مخالف آزادی توسعه سریع وب سایت ، کار سریع آن است و معتقد است که اگر وب سایت بخواهد توسعه یابد ، باید از قوانین صحیح پیروی کند. در حقیقت ، با این کار ، امیدوار است که از توسعه وب سایت هایی که برای قرار دادن خود در صفحه اصلی با فریب طراحی شده اند ، جلوگیری کند. این در واقع نمونه ای از همان روش های تقلب است که سعی می کند با دریافت بک لینک رایگان سریع رتبه وب سایت شما را بهبود بخشد.

کیفیت مزرعه لینک

مشکل دیگری که مزرعه لینک با آن روبرو است کیفیت مزرعه لینک آن است. اجازه دهید این مسئله را از دو منظر بررسی کنیم. اول از همه ، تا آنجا که به گوگل مربوط می شود ، بسیاری از پیوندها در این روش مورد اسپم قرار گرفته و مجازات می شوند ، بنابراین هرگونه تبادل لینک با چنین پیوندهای ناخواسته به معنای تأیید این پیوندها است ، اما از آنجا که جریمه شده اید ، همچنین جریمه شد

چگونه می توان فهمید که این وب سایت در واقع مزرعه لینک است؟

اما چگونه می توان فهمید که این وب سایت در واقع مزرعه لینک است؟ بسیار ساده است ، به هر سایتی که پیوندهای زیادی داشته باشد و بخواهد شما به وب سایت آن پیوند دهید مزرعه لینک نامیده می شود. البته این موضوع را نباید با انجمن ها و شبکه های اجتماعی اشتباه گرفت. زیرا ماهیت این دو کاملاً متفاوت است. در چنین سایتی شما هیچگونه مبادله ای انجام نمی دهید ، بلکه فقط بر اساس یک استراتژی خاص لینک به سایت قرار می دهید و از دید گوگل دریافت هرگونه بک لینک بسیار ارزشمند است.

آموزش

چرا نباید از مزرعه لینک استفاده کردچگونه می توان فهمید که این وب سایت در واقع مزرعه لینک است؟مرزعه لینکمزرعه لینک چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *